فورئو اصل

چگونه فیس براش فورئو اصل را تشخیص دهیم؟

فیس براش فورئو اصلی با فیک چه فرقی دارد؟

این سوالی است که امروزه در مورد اکثر محصولات از بابا گوگل می پرسیم !

و این به خاطر این است که دوستان سودجومون به محض مورد توجه قرار گرفتن یک محصول فورا به چین مراجعه کرده و تقاضای تولید عینا همان محصول را با قیمتی خیلی خیلی خیلی پایین تر را می کنند.

خب بریم سراغ فیس براش فورئو اصل !

با توجه به محبوبیت این محصول دقیقا همین بلا سر این نیز آمده و به سه اسم فورئو چینی ، فوراور چینی و فورکلین تولید شده است.

فیس براش فورئو اصل

ویژگی های اصلی فورئو

در ابتدا باید برند فورئو را بشناسیم این برند منشا سوئدی دارد و اولین کارخانه آن در سوئد شروع به کار کرد و دست به تولید محصولات مراقبت پوستی کرده است.

از این سو چون توان تولید محصول به تعداد کل دنیا را نداشت در برخی از کشور ها ایجاد نمایندگی کرد و فرمول کار خود را در اختیار آن ها قرار داد.

اما به علت قیمت بالای فیس براش فورئو اصل عده ای از خرید این محصول شگفت انگیز عاجز ماندند. به همین خاطر شرکت سوئدی این محصول تصمیم به فروش امتیاز این محصول به آسیا میانه و شرقی کرد.

تفاوت فیس براش فورئو سوئدی و کوروواسی

پس از فروش امتیاز این محصول کشور کورواسی تصمیم به تولید این محصول به صورت عمده و پخش به آسیا کرد.

اما برای اینکه از قیمت این محصول کاسته شود مجبور به حذف تکنولوژی آنالیز صورت کرد. این کیت شامل سنسور هایی بود که بر روی سیلیکون های فورئو قرار داشت و پاکیزگی پوست را می سنجید. که این امر سبب کاهش عجیب قیمت این محصول شد.

اما صبر کنید هنوز فیس براش فورئو اصل خاصیت های اصلی خود را دارد!

شرکت کوروواسی این محصول را بدون تغییر در سیلیکون و موتور دستگاه عرضه به بازار کرد با همان سیلیکون با همان موتور سونیک قدرتمند!

خیلی از مردم ابتدا تصور می کردند این یک فیس براش فیک فورئو می باشد اما با کمی تبلیغ و اطلاع رسانی از سوی شرکت سوئدی به آرامی در میان مردم جا افتاد و خیلی ها به این باور رسیدند مهم خاصیت اصلی دستگاه است مانیتور نمایش جنبه تزیینی دارد!

فیس براش فورئو اصل فقط دو کشور تولید می کند!

طبق گفته های بالا متوجه شدیم که فیس براش فورئو اصل را تنها دو کشور تولید میکند : سوئد و کوروواسی

و نسخه های چینی خود برند فورئو فوراور و فورکلین را هرگز استفاده نکنیم.

روش تشخیص اصل بودن یا فیک بودن آن 

حالا بریم سراغ اصل مطلب چگونه تشخیص دهیم فیس براش سوئدی است یا چینی یا سوئدی؟

تمامی فیس براش فورئو اصلی سوئدی و کوروواسی دارای بارکدی خاص می باشند حتی چین نیز نمیتواند همان بارکد را تولید کند زیرا شرکت مربوطه فورا از کارخانه ای که در چین تولید کرده شکایت کرده و پیگرد قانونی شدیدی دارد که بارکد هر دو را در پایین برای شما نوشتیم :

فیس براش فورئو سوئدی : 735007107062 

فیس براش فورئو کوروواسی : 7350071076224

 

در روش بعدی زیر خود دستگاه نه جعبه یا کاغذ پوستی آن در زیر خود فیس براش یک لیبلی چسبیده شده است که در نسخه سوئدی جمله Made in Sweden و در نسخه کوروواسی آن Assemble in Croatia  چاپ شده است.

توجه داشته باشید تنها و تنها باید از واژه Assemble استفاده شده باشد کلماتی از قبیل Made نشان از فیک بودن کالاست.

علت استفاده از این کلمه یعنی Assemble ، بسته بندی و جمع شدن همان محصول سوئدی در کوروواسی می باشد و قطعات همان شرکت به کوروواسی ارسال شده در آن جا فقط مونتاژ می شود.

خرید

خرید نسخه کورواسی این دستگاه

فورئو

(به زودی ) خرید نسخه سوئدی این دستگاه

فورئو