فورئو اصل

چگونه فیس براش فورئو اصل را تشخیص دهیم؟

فیس براش فورئو اصلی با فیک چه فرقی دارد؟

این سوالی است که امروزه در مورد اکثر محصولات از بابا گوگل می پرسیم !

و این به خاطر این است که دوستان سودجومون به محض مورد توجه قرار گرفتن یک محصول فورا به چین مراجعه کرده و تقاضای تولید عینا همان محصول را با قیمتی خیلی خیلی خیلی پایین تر را می کنند.

خب بریم سراغ فیس براش فورئو اصل !

با توجه به محبوبیت این محصول دقیقا همین بلا سر این نیز آمده و به سه اسم فورئو چینی ، فوراور چینی و فورکلین تولید شده است.

ویژگی های اصلی فورئو

در ابتدا باید برند فورئو را بشناسیم این برند منشا سوئدی دارد و اولین کارخانه آن در سوئد شروع به کار کرد و دست به تولید محصولات مراقبت پوستی کرده است.

از این سو چون توان تولید محصول به تعداد کل دنیا را نداشت در برخی از کشور ها ایجاد نمایندگی کرد و فرمول کار خود را در اختیار آن ها قرار داد.

اما به علت قیمت بالای فیس براش فورئو اصل عده ای از خرید این محصول شگفت انگیز عاجز ماندند. به همین خاطر شرکت سوئدی این محصول تصمیم به فروش امتیاز این محصول به آسیا میانه و شرقی کرد.

در نسخه کرواسی : سیلیکون موتور ویبراتور و باطری با دستگاه سوئدی کاملا مشابه است اما سنسوری در نسخه های سوئدی برا نمایش مقدار چربی پوستتون وجود داره که در نسخه های کرواسی این سنسور حذف شده است.

لازم به ذکر است این سنسور بیشتر کاربرد سالنی دارد تا بتوانند نوع پوستتون را بشناسند و کرم پودر و یا سایر مواد آرایشی را بهتر و مناسب تر انتخاب کنند.

تفاوت فیس براش فورئو سوئدی و کوروواسی

پس از فروش امتیاز این محصول کشور کورواسی تصمیم به تولید این محصول به صورت عمده و پخش به آسیا کرد.

اما برای اینکه از قیمت این محصول کاسته شود مجبور به حذف تکنولوژی آنالیز صورت کرد. این کیت شامل سنسور هایی بود که بر روی سیلیکون های فورئو قرار داشت و پاکیزگی پوست را می سنجید. که این امر سبب کاهش عجیب قیمت این محصول شد.

اما صبر کنید هنوز فیس براش فورئو اصل خاصیت های اصلی خود را دارد!

شرکت کوروواسی این محصول را بدون تغییر در سیلیکون و موتور دستگاه عرضه به بازار کرد با همان سیلیکون با همان موتور سونیک قدرتمند!

خیلی از مردم ابتدا تصور می کردند این یک فیس براش فیک فورئو می باشد اما با کمی تبلیغ و اطلاع رسانی از سوی شرکت سوئدی به آرامی در میان مردم جا افتاد و خیلی ها به این باور رسیدند مهم خاصیت اصلی دستگاه است مانیتور نمایش جنبه تزیینی دارد!

فیس براش

فیس براش فورئو اصل فقط دو کشور تولید می کند!

طبق گفته های بالا متوجه شدیم که فیس براش فورئو اصل را تنها دو کشور تولید میکند : سوئد و کرواسی

و نسخه های چینی خود برند فورئو فوراور و فورکلین را هرگز استفاده نکنیم.

روش تشخیص اصل بودن یا فیک بودن آن 

حالا بریم سراغ اصل مطلب چگونه تشخیص دهیم فیس براش کرواسی است یا چینی یا سوئدی؟

در این روش زیر خود دستگاه فیس براش یک لیبلی چسبیده شده است که در نسخه سوئدی جمله Made in Sweden و در نسخه کوروواسی آن Made In Croatia چاپ شده است. و از همه مهمتر پشت دستگاه زیر قسمت شارژر دستگاه در نسخه های کرواسی کلمه ی Croatia حک شده است که با نسخه هایی که به اسم کرواسی در سایر جاها می فروشند تفاوت دارد.

خرید

خرید نسخه کورواسی این دستگاه

فورئو

(به زودی ) خرید نسخه سوئدی این دستگاه

فورئو