خرید فیس براش فورئو

نقد و بررسی و خرید فیس براش فورئو

می خواهیم به نقد، بررسی و خرید فیس براش فورئو که جدید خارج شده است، بپردازیم و در انتهای مقاله به قیمت فیس براش فوریو نیز پرداخته ایم. اما این به چه معنی است؟ ما لیستی از بررسی ها را گردآوری کرده ایم. آنها را بررسی کنید و ببینید که آیا آخرین روش تمیز کردن پوست برای شما مناسب است یا خیر.

هر کسی سزاوار احساس بهترین چیزها است ، مهم نیست که چه باشد. این که آیا شما با دوستان خود به سالن ورزشی می روید ، یا حتی یک شب آرامش بخش را در خانه سپری می کنید ، چه راهکاری برای شگفت انگیزتر شدن شبتان است که با لرزیدن پوست ، خاصیت شگفت آور و شفاف سازی بی نظیری را به وجود می آورد.

آخرین دستگاه FOREO به شما کمک می کند دقیقا همین کار را انجام دهید. ماساژ و تمیز کردن صورت راهکارهای زیبایی پوست را با هم جمع می کند.

نظرات مصرف کنندگان فیس براش فورئو

شاید در تمام شبکه های اجتماعی حرف خرید فیس براش فورئو را زیاد شنیده باشید خب این یک چیز تعریف شده است بهترین ها همیشه در نوک زبان می مانند و همچنین چون استفاده از این محصول تجربه ای خاص است و تا به حال با هیچ دستگاه پاکسازی پوستی همچین حسی را تجربه نکرده اید ذوق خاصی درون شما ایجاد می کند.

همین امر باعث ی شود شما تجربه استفاده خود را با دیگران در میان بگذارید.

میخواهی بیشتر بدانی؟ ما شما را با لیستی از بررسی های ارسال شده توسط طرفداران فوریو در مورد تجربیات آنها با LUNA جدید تهیه کرده ایم.

قیمت فیس براش فورئو

بررسی فیس براش فورئو در ایران

بعد از این همه تعریف و تمجید یک سری از اطلاعاتی که شاید به دردتان در خرید فیس براش فورئو بکند را میخواهیم با شما در میان بگذاریم.

تهران شهری آلوده!

از طرفی دیگر در کشوری زندگی می کنیم که هوای نسبتا پاکیزه ای ندارد در تهران چه بدتر!

و این آلودگی ها بر روی پوست شما می نشیند و با مایع ساده از بین نخواهند رفت و همین امر در دراز مدت باعث ایجاد چین و چروک بر روی پوست شما و پیری زودرس خواهد شد.

در ایران در چند سال اخیر این باور جا افتاده است که خرید فیس براش فورئو می تواند یک نیاز اساسی برای هر خانوار باشد.

دلیل قوی برای خرید فیس براش فورئو

ابتدا از همه شما باید به این باور برسید که پوست شما نیاز به مراقبت دارد و همچنین این را نیز باور کنید که حساس ترین عضو و پوست بدن، پوست صورت شماست.

همین پوست صورت شما نشانه ی جوانی شما، سرزنده بودن و اعتماد به نفس شما می باشد.

پاکسازی آرایش با فیس براش فورئو

همینطور که می دانید پس از آرایش کردن چه غلیظ و چه سبک نیاز به شوینده قوی برای پاکسازی دارید. اما هنگام شستن ظرف تنها ریختن مایع بر روی آن ظرف را پاکیزه نخواهد کرد! پس اسکاج صورت شما بنا به تشابهی فیس براش فورئو است.

با لرزش ایجاد شده بر روی پوست شما، خون به جریان افتاده و از متابولیسم بافت های صورتتان افزایش می یابد.

کم کم داریم به فکر خرید فیس براش فورئو می افتیم!

خرید فیس براش فروئو

با توجه به توضیحات گفته شده در بالا یکی از مهمترین قسمت خرید فیس براش فورئو از معتبر ترین جا می باشد.

همچنین افراد سودجو نسخه چینی این دستگاه را که دارای روکش پلاستیکی باکتریال می باشد را با قیمتی پایین تر به فروش می رسانند.

پس در خرید خود کمی بیشتر دقت کنید قیمت فیس براش فوریو در دو نسخه سوئدی و کوروواسی متفاوت است که نسخه سوئدی با قابلیت و آپشن های بیشتر که در مقاله زیر به آن پرداخته ایم می باشد.

قیمت فیس براش فوریو

قیمت فیس براش فوریو کوروواسی حدودا 22 دلار و قیمت فیس براش فورئو سوئدی 139 دلار می باشد که در تمام فروشگاه های معتبر مانند سفورا ، آمازون و ای بی قابل تهیه می باشد.

نسخه کوروواسی نیز با امکاناتی کمتر و قیمتی پایین تر در نمایندگی های فورئو در سراسر دنیا به فروش می رسد.

توجه داشته باشید در خرید فیس براش فورئو در هر دو نسخه حتما محصول شما باید دارای گارانتی باشد.

خرید

خرید نسخه کورواسی این دستگاه

فورئو

(به زودی ) خرید نسخه سوئدی این دستگاه

فورئو

منبع اطلاعات : سایت رسمی فورئو