گارانتی تعویض کالا

ما مفتخریم کالای خود را با ضمانت بفروشیم زیرا رضایت و اطمینان مشتری در اولویت شرکت می باشد. برای استفاده از گارانتی تنها کافیست فاکتور خرید خود را نزد خود نگه داری کنید، سپس در مواقع لزوم با استفاده از کد سفارش خود در سریعترین زمان ممکن پشتیبانان مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

فیس براش فورئو
در هنگام خرید به گارانتی محصول توجه کنید.
گارانتی ویژه مصرف کنندگان

نحوه تشخیص گارانتی اصلی

خرید از سایت : همراه محصول کارتی حاوی تاریخ و مهر شرکت ارسال می شود که تا اتمام تاریخ گارانتی نزد خود حفظ کنید.همچنین برای استفاده از گارانتی تنها کافیست از طریق شماره تماس های موجود در سایت و یا از طریق ایمیل info@foreo.ir با ما ارتباط بر قرار کنند.

در صورت عدم موفقیت تماس با اپراتور ها با شماره موبایل : 09127937469 تماس حاصل فرمایید.

خرید از سایر فروشندگان : همراه محصول خریداری شده کارتی دریافت می کنید که شامل مهر نمایندگی همراه تاریخ گارانتی می باشد.

گارانتی ویژه فروشندگان

نحوه تشخیص گارانتی اصلی

خرید از سایت : فروشندگانی که از طریق سایت اقدام به اخذ نمایندگی کرده اند می توانند هر زمان که محصول را به مشتری فروخته اند با استفاده از مهر خود بر روی کارت گارانتی شرکت زمان گارانتی را از زمان فروش به مشتری هدیه دهند. همچنین برای استفاده از گارانتی تنها کافیست از طریق شماره تماس های موجود در سایت و یا از طریق ایمیل warranty@foreo.ir با ما ارتباط بر قرار کنند.

خرید از سایر فروشندگان : شرکت هیچ گونه تعهدی به محصولاتی که از بازار و یا از طریق فروشندگان دیگر خریداری شده است ندارد و هیچ گونه گارانتی شامل آنها نمی شود.